Oznamy

Otvorenie MŠ

Zverejnené 05.02.2021

Viac...


Aktivita- stopy v snehu

Zverejnené 29.01.2021

Stopy v snehu

Viac...


Darujte 2% z Vašich daní

Zverejnené 28.01.2021

Milí rodičia radi by sme Vás poprosili, ak pracujete a máte možnosť darovať 2% dane pre naše občianske združenie urobte to nasledovne:

Viac...


Aktivita- maľovanie na kamene

Zverejnené 28.01.2021

Maľovanie zohráva významnú úlohu v psychickom i fyzickom vývine detí, je teda dobré, ak dieťa v tejto aktivite podporujete. Vyskúšajte s deťmi maľovanie na kamene, ktoré je o niečo náročnejšie ako obyčajné kreslenie na papier, ale dieťa si vycibrí svoje umelecké schopnosti, používanie štetca a využije svoju vlastnú fantáziu.

Viac...


Básnička

Zverejnené 27.01.2021

Básnička o zime

Viac...


Aktivita- zimné športy

Zverejnené 27.01.2021

Zimné športy

Viac...


MŠ- prevádzka

Zverejnené 26.01.2021

Milí rodičia, nakoľko epidemiologická situácia je zlá, v súvislosti s platnými opatreniami je prevádzka materskej školy na základe rozhodnutia zriaďovateľa prerušená  - do odvolania.

Viac...


Aktivita Jablko

Zverejnené 26.01.2021

Aktivita o jabľčku

Viac...


Aktivita- grafomotorika

Zverejnené 25.01.2021

Grafomotorické cvičenie. Grafomotoriku môžeme charakterizovať ako pohyb, ktorý sprevádza písanie a kreslenie. Zároveň je to rozvíjanie motorických činností, ktoré sa podieľajú na písaní.

Viac...


Pohybové hry, ktoré sa dajú hrať aj v obývačke

Zverejnené 22.01.2021

pohybové hry na doma :)

Viac...


Aktivita č. 5

Zverejnené 21.01.2021

Pokus na doma

Viac...


Aktivita č.4

Zverejnené 20.01.2021

Zvieratká v zime

Viac...


Aktivita č.3

Zverejnené 20.01.2021

Viac...


Aktivita č.2

Zverejnené 19.01.2021

POTRÁPME SVOJE HLAVIČKY POČÍTANÍM  

Viac...


Naučme sa básničky

Zverejnené 18.01.2021

Viac...


Aktivita č.1

Zverejnené 18.01.2021

Aktivita na doma :)

Viac...

Prevádzka prerušená do 15.1.2021

Prevádzka prerušená do 15.1.2021

Zverejnené 07.01.2021

V súvislosti s platnými opatreniami je prevádzka materskej školy

Viac...


Prevádzka MŠ

Zverejnené 18.12.2020

V dňoch 21.12. a 22.12.2020 bude prevádzka MŠ od 6:45 – do 16,30 hod. Od 23.12.2020 do 8.1.2021 bude prerušená prevádzka MŠ. Prevádzka MŠ začne 11.1.2021. ŽELÁME VÁM KRÁSNE PREŽITIE VIANOČNÝCH SVIATKOV.

Viac...


Veselé Vianoce

Zverejnené 18.12.2020

Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu až budete sadať k štedrovečernému stolu. Všetko krásne v Novom roku, dobrých ľudí hneď po boku. Veľa šťastia, veľa zdravia nech sa všetky plány daria.

Viac...


Strava-poplatok

Zverejnené 15.12.2020

Viac...


Mikuláš

Zverejnené 07.12.2020

Milí rodičia, v piatok 4.12.2020 sa v našej Materskej škole v dopoludňajších hodinách uskutočnil Mikuláš. 🎅🏻 Deti ho privítali s veľkou radosťou a mali preňho pripravené tance, piesne a básničky. Mikuláš sa im odvďačil balíčkom 🙂 Mikuláš sa konal v jednotlivých triedach. Preto, kto má záujem o fotky a video z besiedky, prineste si USB kľúč a odovzdajte pani učiteľkám v triede. Ďakujeme 🤍🎄🎅🏻

Viac...


Oznam -nové vyhlásenie

Zverejnené 02.11.2020

Viac...


Burza-detské čiapky

Zverejnené 27.10.2020

Milí rodičia, v kolonke GALÉRIA -burza-detské čiapky a sety máte možnosť podporiť materskú školu a zakúpiť si čiapky pre Vaše deti v hodnote: Čiapka 4€ a set 7€ . Viac info u pani učiteliek v triede. Výťažok pôjde do občianskeho združenia. Ďakujeme :-)

Viac...


Čarovne rúško

Zverejnené 13.10.2020

ČAROVNÉ RÚŠKO Dve gumičky za ušká, noštek, ústa do rúška. Mám zakrytú pusinku, stále vidím maminku. Usmieva sa očami, svet sfarebnel rúškami. Keď kráčame spoločne, môžme dýchať bezpečne. Noštek mám vždy schovaný, usmievam sa očami. Všetky deti, dospelí, rúškami opekneli. Robia to pre babičku, dedka, tetu, sestričku. Rúškom druhých chránime, veď sa predsa ĽÚBIME.

Viac...


Vyjadrenie

Zverejnené 11.10.2020

Milí rodičia. Vzhľadom k tomu, že na facebooku som si všimla niektoré Vaše reakcie, ktoré ma naozaj veľmi mrzia, Vám preposielam komentár, ktorý som tam uverejnila, aby nedošlo k nesprávnemu pochopeniu z Vašej strany. Treba si uvedomiť, že situácia začína byť naozaj veľmi vážna a prijatie opatrení je na mieste. Verte, milí rodičia, že sa naozaj nemusíte obávať, že by sme deťom nechali rúška celý deň na ústach. Môžem Vás ubezpečiť, že to bude naozaj len v nevyhnutných prípadoch. Nariadenie je len dôsledok opatrenia ministerstva školstva, kde minister dôrazne odporučil (odporučenie bolo pre školy ako také a riaditeľov a nie pre rodičov). Nariadenie je všeobecné a bude uplatňované tak, aby čo najmenej poškodzovalo detičky. Tak prosím o pochopenie z Vašej strany. Nechceme predsa skončiť v karanténe, ako sa to už stalo v jednej MŠ Zlaté Moravce. Trošku ma ale mrzí, že niektorí nechápete aj našu obavu o zdravie. Tiež sme len zraniteľní ľudia a máme doma svoje rodiny, o ktoré sa asi právom obávame. Toto opatrenie je vydané kvôli tomu, aby sme chránili vzájomne obidve strany. Predstavte si, že zamestnanci vyjadria obavu z nákazy a odmietnu za neprijatia opatrení nastúpiť do práce. Majú na to totiž právo zo zákona. Čo v takom prípade? Zatvorí sa MŠ? To by asi nechcel nikto z nás. Tak prosím len o štipku tolerancie a ľudskosti. Komentár z FB: Milí rodičia, tie rúška sú v záujme nás všetkých. Môžem Vás ubezpečiť, že ani my nie sme z tejto situácie nadšení. Bolo by ale dobré, ak by ste si uvedomili, že Vaše deti sa počas hier vzájomne dotýkajú, dávajú do úst hračky a pod. ...a verte, že nie je v silách učiteľky ustriehnuť to, aby k tomu nedochádzalo. Myslím si, že by ste mali brať ohľad aj na nás, zamestnancov, pretože tiež máme doma rodiny a ani jedna z nás nechce svojich členov ohroziť. Samozrejme, že nebudeme nútiť deti mať rúško vtedy, kedy to nie je až tak nutné.(Napríklad keď budeme vedieť zabezpečiť rozostup, deti nebudú tesne pri sebe, alebo vonku.) Nemyslite si, že im ho necháme na ústach počas celého dňa. Skrátka sa budeme snažiť, aby to bolo iba naozaj v potrebných aktivitách. Nemusíte sa naozaj báť. Ale počas celého rána je to naozaj nevyhnutné. Prosím o trochu tolerancie z Vašej strany a my urobíme všetko, aby sme Vaše deti ochránili a aby bola spokojnosť obojstranná 💗 Pre vysvetlenie: Počas ranných a odpoludňajších hier je to naozaj nevyhnutné, lebo učiteľka nedokáže zabezpečiť, aby sa deti nedotýkali a vzájomne si nevymieňali hračky, ktoré nie raz aj dávajú do úst. Pri iných činnostiach sa to už dá z našej strany ustriehnuť. Ďakujem za pochopenie. Prajem pekný zvyšok dňa. I.Homolová

Viac...


Nové opatrenia , prosím prečítať

Zverejnené 11.10.2020

Dobrý deň, vážení rodičia. Vzhľadom k výrazne zhoršujúcej sa situácii týkajúcej sa ochorenia na Covid -19 a na dôrazné odporučenie ministra školstva SR, Vám týmto oznamujem, že od zajtra, t.j. 12.10.2020 nariaďujem v materskej škole pre deti od 3 rokov povinnosť mať rúško počas celého pobytu v materskej škole. Dieťa, ktoré rúško mať nebude, nebude do materskej školy prijaté. Rúško je povinné už pri vstupe do budovy materskej školy. Žiadam Vás, aby ste toto nariadenie riaditeľky materskej školy plne rešpektovali, aby nedochádzalo k zbytočným konfliktom.Vzhľadom k nutnosti používať rúško Vás prosíme, aby dieťa malo v skrinke vždy aj náhradné rúško (aspoň 2ks). Rodičov detí, ktoré ešte nedovŕšili tri roky by som chcela poprosiť, aby boli voči ostatným deťom a zamestnancom ohľaduplní a rúško dali aj svojim deťom, prípadne situáciu zvážili a dieťatko si ponechali, ak je to možné doma. Ďakujem Vám za pochopenie a rešpektovanie nariadenia a opatrení. Verím, že zodpovedným prístupom k celej situácii sa nám podarí zostať zdravými. S pozdravom Ivana Homolová.

Viac...


Október-Mesiac úcty k starším

Zverejnené 09.10.2020

Opäť je tu jeseň a mesiac október, ktorý v plnej kráse čarovných farieb zaujal svoje miesto. Október je mesiac, ktorý je oslavou jesene života a pripomienkou úcty k všetkým starším ľuďom, ktorá by mala byť nepretržitá po celý rok, pretože oni si ju zaslúžia. Žiaľ, tento rok sa besiedka neuskutoční, tak Vám milí starí rodičia prajeme veľa zdravia, šťastia a radosti z Vašich vnúčatiek.

Viac...


Pozor-zmena

Zverejnené 16.09.2020

Vážení rodičia, od 16.9.2020 ste povinní priniesť lekárske potvrdenie pri akomkoľvek ochorení dieťaťa trvajúcom dlhšie ako 5 dní (víkendy sa nerátajú) a v prípade, že dieťa je v MŠ neprítomné 3 dni (vrátane víkendu) rodič je povinný vyplniť vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti.

Viac...


Odovzdanie dieťaťa

Zverejnené 16.09.2020

Vážení rodičia, dôrazne Vás žiadame, aby ste pri príchode do MŠ osobne odovzdali dieťa príslušnej učiteľke! Rodič nesmie ponechať dieťa v umyvárni a odísť z budovy.

Viac...


Pozor zmena

Zverejnené 02.09.2020

Školský poplatok je 20€/mesačne

Viac...


OZNAM

Zverejnené 30.08.2020

Milí rodičia, na našej stránke v kolónke:  PRE RODIČOV- TLAČIVÁ nájdete:  Dotazník pre rodičov COVID19 Vyhlásenie zákonného zástupcu Prosíme o oboznámenie sa s dokumentami. Ďakujeme! 

Viac...


Prevádzka a vnútorný poriadok v materskej škole

Zverejnené 30.08.2020

Prosíme rodičov, o dôkladne preštudovanie vnútorného poriadku materskej školy, a rešpektovanie pravidiel, aby nedochádzalo k zbytočným nedorozumeniam. Ďakujeme :)

Viac...


Milí škôlkári :)

Zverejnené 27.08.2020

Privítanie nových škôlkárov. Tak, ako každý rok, prichádzajú do MŠ nové detičky, na ktoré sa už veľmi tešíme. Kolektív MŠ Štúrova :)

Viac...


Oznam zákonným zástupcom, sprevádzajúcim osobám a deťom

Zverejnené 26.08.2020

Oznam zákonným zástupcom, sprevádzajúcim osobám a deťom Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom COVID- 19 ( zvýšená telesná teplota, kašeľ, zvracanie, kožná vyrážka,hnačky, náhla strata chuti a čuchu, iný príznak akútnej infekcie dýchacích ciest), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať všeobecného lekára pre deti a dorast. V prípade, že zdravotný stav nevyžaduje komunikáciu s lekárom, pri opätovnom nástupe dieťaťa do školy sa dieťa preukáže vyhlásením o bezinfekčnosti podpísaným zákonným zástupcom.

Viac...


Nové pokyny pre rodičov

Zverejnené 17.06.2020

Pokyny

Viac...


Deň matiek

Zverejnené 09.05.2020

Krásny deň matiek želá kolektív materskej školy :)

Viac...


2 % dane

Zverejnené 05.05.2020

Vážení rodičia a priatelia našej materskej školy. Vzhľadom k súčasnej situácii a udalostiam, ste možno zabudli odovzdať svoje 2% podielu dane z príjmu. Dovoľujeme si Vám preto pripomenúť, že ešte nie je neskoro a zároveň Vám ponúknuť možnosť darovať 2% práve našej materskej škole. Za všetky príspevky vopred srdečne a úprimne ĎAKUJEME.

Viac...


Aktivity pre deti

Zverejnené 29.04.2020

Milí rodičia, v zložke GALÉRIA máte zopár aktivít pre Vaše detičky.  S pozdravom pani učiteľky :)

Viac...


Oznámenie o zápise deti do MŠ

Zverejnené 28.04.2020

Milí rodičia ,prihlášku nájdete v kolónke :Pre rodičov -tlačivá .

Viac...


Zápis do ZŠ

Zverejnené 08.04.2020

Viac...


Otvára sa 1.ročník ZŠ -inovatívna trieda

Zverejnené 01.04.2020

Vážení rodičia predškolákov, informujeme Vás o ponuke ZŠ Robotnícka pre Vašich budúcich prváčikov.

Viac...


Aktivity na doma

Zverejnené 24.03.2020

Milí rodičia a deti,  kedže sme "nútení" kvôli ochrane nášho zdravia byť čo najviac doma, rozhodli sme sa, že Vám spríjemníme tento čas doma a pripravili sme pre Vás zopár aktivít, ktoré môžete s deťmi robiť :)

Viac...


Prevádzka MŠ prerušená!

Zverejnené 13.03.2020

Na základe nariadenia vlády SR Vám oznamujeme, že prevádzka MŠ bude prerušená od 16.3 2020 do 27.3.2020 . Prosím pravidelne sledujte nariadenia vlády a informácie na  našej webovej  stránke, kde sa dozviete priebežne,  aktuálne, bližšie  informácie.   Ďakujeme za pochopenie

Viac...


Gesto pre Mesto

Zverejnené 06.03.2020

Milí rodičia. Dovoľujem si Vás osloviť s požiadavkou na súčinnosť pri propagácii a hlasovaní za projekt našej materskej školy, v ktorom môžeme získať 1000 eur.

Viac...


Divadlo Svetielko

Zverejnené 06.03.2020

Divadelné predstavenie Svetielko sa uskutoční dňa 13.3.2020 (piatok) poplatok 2,50e

Viac...


Vyhodnotenie výtvarnej súťaže

Zverejnené 05.03.2020

Naša žiačka Lea Ághová postúpila do celoslovenského kola, ktoré organizuje SÚH Hurbanovo

Viac...


Vážení rodičia!

Zverejnené 03.03.2020

Vážení rodičia, vzhľadom k vzniku a šíreniu sa nového vírusu vo svete, na základe pokynov MŠSR pre materské školy Vás žiadame,

Viac...


Kurz korčuľovania

Zverejnené 02.03.2020

Deti z III.triedy sa 2x zúčastnili kurzu korčuľovania na zimnom štadióne pod vedením trénera a pedagogického dozoru. Cieľom pohybovej aktivity bolo naučiť deti prirodzene sa pohybovať na ľade, prekonať strach z kĺzavého pohybu, zvyšovať odolnosť organizmu. Veríme, stanovené ciele sa nám podarilo splniť.

Viac...


Jarné prázdniny

Zverejnené 14.02.2020

O Z N Á M E N I E o prerušení prevádzky MŠ počas jarných prázdnin. Oznamujeme rodičom, že prevádzka MŠ bude v čase od 17. februára 2020 do 21.februára 2020 prerušená z dôvodu jarných prázdnin. Prevádzka materskej školy začína v pondelok 24. februára 2020 :)

Viac...


Korčuľovanie

Zverejnené 05.02.2020

Deti z III. triedy sa v dňoch 27.-31.1.2020 zúčastnili kurzu korčuľovania na zimnom štadióne ZM pod vedením inštruktora a ped. dozoru. Strach z korčuľovania prekonali deti už po prvom dni a každým dňom bolo vidieť pokrok u každého jedného dieťaťa. Deti zaujali športové súťaže, ktoré si pre nich pripravil inštruktor. Posledný deň deti odchádzali z klziska plný dojmov, zážitkov a radosti, že sa naučili korčuľovať. :)

Viac...


DIVADLO

Zverejnené 21.01.2020

Divadlo "veselá rozprávka" dňa : 11.2.2020 (utorok) poplatok: 2e

Viac...


KARNEVAL

Zverejnené 17.01.2020

Dňa 12.2.2020 (streda) sa v dopoludňajších hodinách v našej MŠ uskutoční KARNEVAL. Prosíme rodičov, aby pripravili svojím deťom karnevalové masky. Ďakujeme :)

Viac...


Poďakovanie

Zverejnené 09.12.2019

Milí rodičia, ďakujeme za Vaše príspevky do Vianočnej burzy, či už vecné alebo finančné a všetkým, ktorí akoukoľvek formou podporili materskú školu ! ĎAKUJEME! Zároveň nám dovoľte popriať Vám príjemné a pokojné prežitie Vianoc, nech sú naplnené láskou, zdravím, šťastím a ich pohoda nech sa s Vami nesie v Novom Roku 2020.

Viac...


Uhradenie stravy

Zverejnené 04.12.2019

Prosím o uhradenie stravného najneskôr do 10.12.2019 z dôvodu koncoročného vyúčtovania.

Viac...


Vianočná burza

Zverejnené 26.11.2019

Milí rodičia, blíži sa Vianočná besiedka spojená s burzou, preto Vás všetkých prosíme prispieť nejakými výrobkami, svojími výtvormi a rôznými nápadmi. Ďakujeme za Vaše príspevky do Vianočnej burzy! :)

Viac...


Divadlo Slniečko-"Malí huncúti"-27.11.2019 zrušené

Zverejnené 25.11.2019

Divadelné predstavenie, ktoré sa malo konať 27.11.2019 (streda) bude preložené.

Viac...


Mikulášska besiedka

Zverejnené 13.11.2019

Milí rodičia a priatelia školy, srdečne Vás pozývame na Mikulášsku besiedku spojenú s vianočnou burzou. Vystúpenie sa uskutoční 5.12.2019 o 15:00hod v 1.triede MŠ. Pripravené bude aj občerstvenie a voňavý punč. Tešíme sa!!!

Viac...


MIKULÁŠSKY BALÍČEK

Zverejnené 06.11.2019

Milí rodičia, vzhľadom na Mikulášsku besiedku, ktorá sa uskutoční v decembri, Vás

Viac...


SÚŤAŽ- zubné kefky

Zverejnené 06.11.2019

Materská škola sa zapojila do projektu DentalAlarm

Viac...


Environmentálny chodník

Zverejnené 28.10.2019

Na jar začneme s výstavbou environmentálneho chodníka

Viac...


JESENNÉ PRÁZDNINY

Zverejnené 18.10.2019

Dňa 30 a 31.10.2019 (streda-štvrtok) bude prevádzka MŠ prerušená.

Viac...


Brigáda

Zverejnené 18.10.2019

Dňa 24.10.2019 o 16,00 hod. sa uskutoční opätovná brigáda na školskom dvore. Oteckovia a mamičky očakávame Vás.

Viac...


Oblečenie na vystúpenie

Zverejnené 17.10.2019

Prosíme rodičov, aby priniesli deťom oblečenie na vystúpenie.

Viac...


Hľadáme šikovných oteckov!

Zverejnené 10.10.2019

Hľadáme šikovných oteckov, ktorí by boli ochotní zrealizovať takéto hracie prvky na školský dvor.

Viac...


Besiedka -úcta k starším

Zverejnené 09.10.2019

Srdečne Vás pozývame na besiedku k príležitosti úcty k starším, ktorá sa uskutoční dňa 22.10.2019 o 15,00 hod. v 1.triede.

Viac...


Občianske združenie ZM Štúrovček

Zverejnené 03.10.2019

Milí rodičia, prosíme Vás o úhradu členského poplatku na školský rok 2019/2020.

Viac...


ŠARKANIÁDA

Zverejnené 18.09.2019

Prosíme rodičov, aby do 25.9.2019 (streda) priniesli svojmu dieťaťu šarkana. Šarkaniáda sa uskutoční v dopoludňajších hodinách.Všetky šarkany budú vystavené v areáli MŠ. Tešíme sa ! :)

Viac...


Stretnutie rodičov a OZ ZM Štúrovček

Zverejnené 18.09.2019

Dňa 24.9.2019 o 15,00 hod. sa uskutoční stretnutie rodičov a OZ ZM Štúrovček. Stretnutie rodičov sa uskutoční v 1. triede. Účasť rodičov je potrebná.

Viac...


Oboznamovanie sa s anglickým jazykom

Zverejnené 09.09.2019

Záujmový krúžok - Oboznamovanie sa s anglickým jazykom v školskom roku 2019/2020. Anglický jazyk v Materskej škole.

Viac...


Deň detí

Zverejnené 07.06.2019

Deti si užili piatkové popoludnie plné športu. V škôlke sa totiž konala olympiáda. Pripravené boli pre deti rôzne športové disciplíny. Zaujímavé stanovištia deti zaujali a smelo sa vychystali na ich prekonávanie. Predtým sa však všetci museli rozcvičiť a túto olympijskú rozcvičku sme veru nemohli absolvovať bez maskota.

Viac...


Zbierame použité batérie

Zverejnené 29.04.2019

Zbierame použité batérie.

Viac...